Symphony 2022: масштабний онлайн-івент про кібербезпеку від Palo Alto Networks
18-19 травня 2022
Технології кібербезпеки для захисту від сучасних та витончених загроз повинні працювати як оркестр: злагоджено та доповнюючи один одного. Саме для цього Palo Alto Networks щорічно проводить Symphony 2022.

Symphony — це щорічний саміт, який надає учасникам найкращі світові напрацювання та практичний досвід у галузі кібербезпеки для впровадження інновацій. На цьому заході на вас чекають доповіді від провідних ІБ-фахівців з багаторічним досвідом роботи. Йтиметься про автоматизацію SOC, нові тренди безпеки з точки зору хакерів та ІБ-фахівців, а також про кращі практики виявлення та розслідування загроз.

Приєднуйтесь до онлайн-саміту 18-19 травня 2022 року та будьте в курсі всіх передових напрацювань у сфері кібербезпеки!
РЕЄСТРАЦІЯ
РЕЄСТРАЦІЯ
на онлайн-саміт
Умови участі: безкоштовно, попередня реєстрація є обов'язковою. Будь ласка, заповніть форму нижче, щоб вендор створив вам індивідуальний доступ до віртуальної конференції.

Важно: мероприятие не открыто для сотрудников компаний конкурентов. Если вы зарегистрируетесь и будете работать у конкурента, мы оставляем за собой право удалить вас из регистрационного списка или иным образом отказать вам в доступе на мероприятие.
Тип співпраці з Palo Alto Networks
Контактний телефон
Palo Alto Networks уклала угоду з (ISC)², Inc., щоб заробити кредити безперервної професійної освіти (CPE) за відвідування Symphony 2022. Ви зацікавлені в отриманні кредитів CPE за своє відвідування?
Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви даєте згоду на обробку персональних даних.